Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úspechy v športových súťažiach

Futbal

IMG_20190607_104141.jpg

Regionálne kolo v malom futbale starších žiakov /víťazi okresných kôl ZV, KA, DT/,
ktoré sa uskutočnilo 07. 06. 2019 prinieslo nášmu družstvu 1. miesto.

ZŠ P. Jilemnického 1813/1 - ZŠ Slatinské Lazy 4:2
ZŠ P. Jilemnického 1813/1 - ZŠ Krupina 4:0
Gratulujeme!

IMG_20190528_112040 (1).jpg

Okresné kolo v malom futbale starších žiakov nám prinieslo 1. miesto.
Školu reprezentovali Leo Račko, Karol Križan, Adam Barcík, Samuel Barcík z VIII. B,
Mário Poliak, Stanko Štofej z IX. A, Dávid Hampachel z IX. B.
Gratulujeme!

 


 

Atletika

11.jpg

Okresné kolo v atletike sa konalo 21. 05. 2019 a naši žiaci povyhrávali čo sa len dalo.

  • Patrik Paulovčík, IX. A získal 1. miesto 300 m, 1. miesto štafeta 4x60 m,
  • Adam Barcík, VIII. B získal 1. miesto 1000 m,
  • Alexej Zachar, VIII. B získal 1. miesto v skoku do diaľky,
  • Dávid Hampachel, IX. B získal 2. miesto 60 m, 2. miesto 300 m, 1. miesto štafeta 4x60 m,
  • Tomáš Kubík, IX. B získal 2. misto vrh guľou,
  • Daniel Gaens, VIII. B 2. miesto v skoku do diaľky, 3. miesto 60 m, 1. miesto štafeta 4x60 m,
  • Samuel Barcík, VIII. B získal 3. miesto 300 m, 3. miesto 1000 m, 1. miesto štafeta 4x60 m,
  • Stanka Polláková, VIII. B získala 2. miesto v skoku do výšky. Ema Pálková, IX. B získala 2. miesto v hode kriketovou loptičkou,
  • Družstvo chlapcov získalo 1. miesto a postup na krajské kolo v zložení
    Barcík Samuel, Barcík Adam, Hampachel Dávid, Gaens Daniel, Zachar Alexej, Kubík Tomáš, Paulovčík Patrik, Mazák Ivan, Garaj Bruno. Gratulujeme!

 

Krajské kolo v ľahkej atletike sa konalo v Banskej Bystrici, kde sa najviac darilo Tomášovi Kubíkovi, IX. B,
ktorý získal 3. miesto - vrh guľou. Gratulujeme!


 

Tenis

Gibala.JPG

Dňa 11. 05. 2019 sa konal TURNAJ CHLAPCOV do 10 rokov v Banskej Bystrici,
kde Dominik Gibala zo IV. B získal 2. miesto.
Gratulujeme!


 

Športové úspechy

Mojžiš.jpg

Dňa 27. 04. 2019 sa konala súťaž GRAND PRIX ŽILINA,
kde v kategórii 10 až 11 rokov chlapci získal
Ivan Mojžiš, V. A  krásne 3. miesto. 
Gratulujeme!

Športové úspechy.jpg

Dňa 27. 04. 2019 sa konala VEĽKÁ CENA NITRY vo fitness detí,
kde Dominika Korečková, II. A v kategórii 8 rokov získala 1. miesto,
Katka Dvorská, IV. B v kategórii 10 rokov získala 4. miesto
Danielka Korečková, VI. B v kategórii 12 rokov získala 2. miesto a
Sofia Paulovčíková, I. A v súťaži  GYMGOL CUP dievčatá do 7 rokov získala 1. miesto.
Gratulujeme!


 

Tenis

Dominik Gibala, 3. miesto v tenise, 09. 03. 2019

Dňa 09. 03. 2019 sa uskutočnil v Banskej Bystrici TURNAJ HTO chlapcov do 10 rokov,
kde Dominik Gibala, IV. B získal 3. miesto.
Gratulujeme!


 

Basketbal

Basketbal - okresné kolo, 2. miesto

Okresné kolo v basketbale prinieslo našim chlapcom 2. miesto.
(Adam Barcík, Damián Korečko - VIII. B, Patrik Paulovčík - IX. A, Bruno Garaj,
Dávid Hampachel, Tomáš Kubík, Norbert Marošík - IX. B)

Gratulujeme!
 

Okresné kolo v basketbale prinieslo našim dievčatám 3. miesto.
(Sofia Štímelová, VI. A, Lara Margočová, VI. B, Zuzana Uhlíková - VIII. A, Stanka Polláková,
Kristína Pivolusková - VIII. B, Michaela Madarászová, Tatiana Ličková - IX. A,
Veronika Kvasnová, Ema Pálková, Natália Urbanová - IX. B)
Gratulujeme!


 

Fitness

Fitness.jpg

Medzinárodná súťaž GymGol CUP 2018, ktorá sa konala v Nitre,
priniesla Dominike Korečkovej, II. A, Katke Dvorskej, IV. B prvé miesto a Danielke Korečkovej, VI. B druhé miesto vo svojich kategóriách.
Gratulujeme!


 

Fitness

Korečkovci.jpg

Majstrovstvá Európy v Srbsku.
Damián Korečko, VIII. B, Danielka Korečková, VI. B, Dominika Korečková, II. A, Katka Dvorská, IV. B. 
Gratulujeme, viac fotiek nájdete TU!


 

Matej Tóth na Jednotke!

Dňa 19. 09. 2018 nás navštívil úspešný reprezentant v atletike a olympijský víťaz z Ria 2016 - Matej Tóth
Slávnostne nám dovzdal plaketu Športovej akadémie Mateja Tótha, ktorá u nás pokračuje aj tento rok.
Ďakujeme za príjemné dopoludnie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Článok z návštevy Jednotky nájdete TU.


IMG_9101.JPG


 

Športová akadémia Mateja Tótha

Športová akadémia Mateja Tótha

 

Základná škola, P. Jilemnického 1813/1, Zvolen sa stala súčasťou O2 Športovej akadémie Mateja Tótha (ŠAMT) aj v II. ročníku pokračovania ŠAMT.
Zaradila sa medzi 40 škôl na Slovensku, v ktorých pacuje ŠAMT a je jediná v okrese Zvolen.

Dňa 19. 09. 2018  navštívil školu sám tvorca a zakladateľ Športovej akadémie - Matej Tóth, ktorý porozprával o svojom projekte.

Športová príprava žiakov sa realizuje formou atletického krúžku, ktorý vedie kvalifikovaná trénerka Mgr. Iveta Segedyová (pedagogička školy vyškolená priamo ŠAMT).

Vďaka poskytnutému grantu od spoločnosti O2  dvadsať žiakov vo veku 6 až 11 rokov môže absolvovať dvakrát do týždňa športové tréningy podľa prepracovanej metodiky. Športový program je komplexne vypracovaný, kvalitný tréningový proces je skĺbený s fyzioterapiou a detskou psychológiou.  Cieľom športovej prípravy je vytvorenie pozitívneho vzťahu žiakov k cvičeniu, k športovaniu a radosti z pohybu. Vytvára u žiakov športový základ a umožňuje im nájsť pohybové predpoklady k športu, na ktorý by v budúcnosti mali predpoklady, aby ho úspešne mohli vykonávať.


 
Podakovanie_SAMT.pdf(189.1 kB)Podakovanie_SAMT.pdf

Športové úspechy

IMG_20190607_104141.jpg

Regionálne kolo v malom futbale starších žiakov /víťazi okresných kôl ZV, KA, DT/,
ktoré sa uskutočnilo 07. 06. 2019 nášmu družstvu prinieslo 1. miesto.
Gratulujeme!

IMG_20190528_112040 (1).jpg

Okresné kolo v malom futbale starších žiakov nám prinieslo 1. miesto.
Školu reprezentovali Leo Račko, Karol Križan, Adam Barcík, Samuel Barcík z VIII. B,
Mário Poliak, Stanko Štofej z IX. A, Dávid Hampachel z IX. B.

Gratulujeme!

Dominika a  Daniela Korečkové, máj, Srbsko.jpg

Majstrovstvá Európy fitness detí v Srbsku sa uskutočnili 25. 05. 2019,
kde Dominika Korečková z II. A a Danielka Korečková zo VI. B získali 2. miesto.
Gratulujeme!


 


5345979

16.9.2019
Úvodná stránka