Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Krúžky

Krúžková činnosť

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola


 
 
Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola


 
 
Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Krúžok ochrana prírody a krajiny

Krúžok ochrana prírody a krajiny
Autor: škola

Futbalový a športový krúžok 1. - 2. ročník, 2014/2

Futbalový a športový krúžok 1. - 2. ročník, 2014/2015
Autor: škola

Futbalový a športový krúžok 1. - 2. ročník, 2014/2

Futbalový a športový krúžok 1. - 2. ročník, 2014/2015
Autor: škola


 
 
Futbalový a športový krúžok 1. - 2. ročník, 2014/2

Futbalový a športový krúžok 1. - 2. ročník, 2014/2015
Autor: škola

Futbalový a športový krúžok 3. - 4.  ročník, 2014/

Futbalový a športový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015
Autor: škola

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015
Autor: škola


 
 
Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015
Autor: škola

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015

Florbalový krúžok 3. - 4. ročník, 2014/2015
Autor: škola


 

Zoznam krúžkov v školskom roku 2018/2019

TURISTICKÝ KRÚŽOK 3. a 4. ročníkHOLÁsobota13.00 h – 15.00 h
TURISTICKÝ KRÚŽOK 1. a 2. ročníkSLADKOVSKÁsobota 
TVORÍME A HRÁME SAHELCMANOVÁutorok13.00 h - 15.00 h
DIVADELNÝ KRÚŽOKPAUČOVÁstreda13.00 h – 15.00 h
ČITATEĽSKÝ KRÚŽOKCICKOVÁpondelok11.30 h - 13.30 h
MLADÝ VEDECBEŇOVÁštvrtok13.00 h – 15.00 h
FUTBALOVÝ KRÚŽOK 1. a 2. ročníkKELEMENštvrtok13.40 h – 15.40 h
FUTBALOVÝ KRÚŽOK 3. a 4. ročníkKELEMENpondelok13.40 h – 15.40 h
KRÚŽOK ANGLICKÉHO JAZYKASPEAKpodľa dohodypodľa dohody
SLOVENČINA HROUVELIČOVÁštvrtok13.40 h – 15.10 h
DOUČOVANIE Z MATEMATIKYPÁLKOVÁstreda12.45 h – 14.15 h
FLORBALOVÝ KRÚŽOKMELICHERČÍKOVÁutorok12.30 h – 14.30 h
MLADÝ ZDRAVOTNÍKVELIČOVÁstreda12.45 h – 14.45 h
MATEMATICKÝ KRÚŽOKBALDOVSKÁutorok13.30 h – 15.30 h
SLOVENČINA V KOCKEKUPCOVÁštvrtok13.30 h - 15.30 h
FYZIKA HROUBALDOVSKÁštvrtok12.45 h - 14.45 h
MLADÝ TECHNIKVÝBOŠŤOKutorok13.30 h - 15.30 h
ŠPORTOVÝ (ATLETICKÝ) KRÚŽOK - ŠAMTSEGEDYOVÁutorok, streda14.00 h - 15.00 h
    


5311447

22.8.2019
Úvodná stránka