Prechod na navigáciu Hlavné menu

Úspechy v súťažiach 2010/2011

Úspechy v športových súťažiach 2010/2011

 Zvolenská športová jeseň 2010: V plaveckej  štafete zvolenských ZŠ získal výber žiakov 2.stupňa  1. miesto

Matej Moška 9.B – 4. miesto vo vrhu guľouv regionálnej atletickej súťaži Horehronské hry

Filip Hraško 9.A – 4. miestov okresnej súťaži v Cezpoľnom behu

Žiaci 9. ŠHT: Michal Marcinek, Lukáš Gajdoš, Matej Majerík, Jakub Meliško, Tomáš Necpál, Michal Buda, Richard Novodomec, Marco Halama, Nino Ondris, Ivan Jakubík, Kristián Pospíšil, Jakub Tatár, Tomáš Hurtík, Lukáš Štefanec, Marek Filkus pod vedením trénera Mgr. Norberta Javorčíka získali 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska starších žiakov 2010/2011. 

Horehronské hry  - vrh guľou- Matej Moška 4.miesto

Cezpoľný beh – Filip Hraško 4. miesto
Plavecká štafeta  - 30 žiakov II. Stupňa   1.miesto

Florbal – krajské kolo ml. žiaci 2.miesto  Dubina Jakub, Halama Patrik, Magdolen Martin, Marcinek Patrik, Hunčík Matej, Iglár Boris, Martuš Dominik, Dúbravský Richard, Kaňuščák Lukáš
Florbal – krajské kolo  st. žiaci  5.miesto  Michálek Branislav, Novodomec Richard, Slatinec Lukáš, Marcinek Michal, Necpál Tomáš, Tatár Jakub

Basketbal – krajské kolo 2.miesto  Halama Marco, Tatár Jakub, Meliško Jakub, Novodomec Richard, Gajdoš Lukáš, Húska Adam, Pospíšil Kristián, Jakubík Ivan, Húska Adam, Petriska Martin, Zverko David
Volejbal – okresné kolo 1.miesto  Halama Marco, Ondris Nino, Gajdoš Lukáš, Jakubík Ivan, Pospíšil Kristián, Zverko David, Štefanec Lukáš

Orion florbal cup – krajské kolo ml.žiaci 3. miesto  Dubina Jakub, Halama Patrik, Kaňuščák Lukáš, Magdolen Martin, Výbošťok Adam, Marcinek Patrik, Dúbravský Richard, Hunčík Matej, Iglár Boris,
Orion florbal cup – krajské kolo ml.žiaci 1. miesto  Michálek Branislav, Halama Marco, Novodomec Richard, Ondris Nino, Jakubík Ivan, Pospíšil Kristán, Slatinec Lukáš, Tatár Jakub, Meliško Jakub, Majerík Matej

Stolný tenis - krajské kolo st. žiačky  1.miesto Cerovská Petra, Bubelínyová Lucia, Jamrišková Dominika, Parobková Viktória

Ľahká atletika - majstrovstvá okresu 1. - 4. ročník:  1. miesto kriket Kristián Kandráč II.A

                                                                                   2. miesto kriket Martin Gibala II.B

                                                                                   1. miesto kriket Lavínia Tempestini II.B

                                                                                   3. miesto kriket Ivana Bozalková II.C

                                                                                   1. miesto beh na 50 m Ivana Bozalková II.C

                                                                                   2. miesto diaľka Adela Budáčová II.B

                                                                                   3. miesto beh na 50 m Terézia Sladkovská IV.B

                                                                                   1. miesto beh na 50 m Denis Franka IV.B

                                                                                   2. miesto beh na 600 m Denis Franka IV.B

                                                                                   2. miesto kriket Dávid Mudrák IV.B

Norbert Marošík /I.B/ – 1. miesto na zimnom tenisovom turnaji v Lieskovci

Katarína Krétová /II.A/ –    2.miesto na Majstrovstvách Slovenska vo fitnes detí  v kateg. 8-9.r.
                                            4.miesto na Majstrovstvách sveta vo fitnes detí  v kateg.8.-9.roč.

Vanesa Luptáková  /IV.A/ – 8.miesto na Majstrovstvách Slovenska  vo fitnes a silovom  trojboji v kateg. 10 - 11ročných detí
                                             12. miesto na majstrovstvách sveta  vo fitnes a sil. trojboji

Patrik Lietava /IV.A/   – „ Najlepší brankár turnaja“  hokejovom turnaji  ICE HOCKEY  WORLD TOURNAMEN   v Rakúskom Zell am See
Tomáš Nociar, Sebastán Sásik, Zuzana Majeríková, Diana Vargová, Patrik Gergeľ, Rastislav Balciar, Radka Balážová, Norbert Javorčík  /IV.A/, Dominik Kamenský, Dávid Mudrák, Adama Hnatkovič /IV.B/  –  4. miesto –  hokejový turnaj ORANGE CUP

Samuel Antalík  IV.B/ – 3. miesto – Letné majstrovstvá regiónu v tenise – štvorhra ml. žiakov


 


4634380

25.2.2018
Úvodná stránka