Prechod na navigáciu Hlavné menu

Úspechy v súťažiach 2009/2010

Úspechy v športových súťažiach 2009/2010

Hokejbal - 2. miesto v krajskom kole street hockey školskej ligy:  Novodomec Richard, Slatinec Lukáš, Meliško Jakub, Hurtík Tomáš, Moška Matej, Kamenský Filip , Meliška Martin, Vetrák Matej,Molnár František všetci 8.B, Húska Adam, Petriska Martin 7.C

Florbal – družstvo chlapcov obsadilo na Majstrovstvách Slovenska 8. miesto. Michálek Branislav 7.C, Ondris Nino, Halama Marco 8.B, Ľupták Dominik, Al Muaqet Marius, Hraško Matúš, Pohanka Patrik, Koch Matej, Klonga Adam, Primus David, Chalupský Erik 9.C

Basketbal- družstvo chlapcov v zložení , Almuaqet Marius, Ľupták Dominik, Korytár Vladimír, Žilka Jakub, Koch Matej 9.C, Gajdoš Lukáš, Jakubík Ivan 8.B  obsadilo 3. miesto v MO

Cezpoľný beh - družstvo chlapcov v zložení Hraško Filip 8.A, Frajt Radoslav 9.A, Pivarček Branislav 9.B obsadilo konečné 3. miesto a Hraško obsadil druhé miesto.

Plavecká štafeta - plaveckej štafety sa zúčastnilo 30 žiakov našej školy a dosiahli sme 1 miesto

Stolný tenis – družstvo dievčat obsadilo 2.miesto, Petra Cerovská obsadila 1.miesto

Minifutbal /Mc Donalds cup/- družstvo chlapcov  obsadilo v okresnom kole 3 miesto

Bedminton– Tomáš Holý 5.A obsadil v okresnom kole 3. miesto

Atletika(okresné kolo, st. žiaci) – Hraško Matúš 9.C obsadil vo vrhu guľou 1. miesto,Al Muaqet Marius 9.C obsadil v behu na 60 m 3. miesto; štafeta chlapcov Klonga Adam, Al Muaqet Marius, Frajt Radoslav, Pohanka Patrik získala v behu na 4x60m 3. miesto, družstvo chlapcov obsadilo v konečnom poradí 2. miesto

Atletika (okresné kolo, ml. žiaci) štafeta 4x60m Hanzelová Natália 6.A, Trebuľová Radka 6.C, Nemcová Mária 6.A, Lorončíková Lívia 6.A obsadila 1.miesto, Hanzelová Natália beh na 60m 2.miesto, Radka Trebuľová beh na 60.m  3.miesto, Matej Hunčík hod kriketovou loptičkou 3.miesto